Комплекс «СВ - КЛУБ»

Люди — наша найбільша цінність

 

На ринку України вже 20 років

«СВ-КЛУБ» — це перш за все, люди. Колектив професіоналів, який працює у ньому. Та клієнти, які довіряють нам, користуючись послугами.

Ми вдячні за те, що зараз Ви читаєте ці строки — отже і Ви та людина, яка, можливо, довірить нам достойне проведення свого заходу.

Ласкаво просимо!

Комплекс складається з 6 підрозділів


Це цілком автономні та самодостатні бізнес-одиниці. Всіх їх об'єднує спільна кінцева мета — допомогти Вам стати успішнішим, здоровішим, красивішим та впевненим.

Складіть план дня, присвяченого тільки собі чи своїй справі — і Ви одразу побачите величезні можливості, які дає Комплекс!


Для справ бізнесу ми пропонуємо оренду технічно-оснащених приміщень під переговори, конференцію, семінар. Опис та фото залів Ви знайдете на цьому сайті. Закріпляти угоду завжди доречно вечерею — у одному з найкращих м'ясних ресторанів міста «Стейк Хаусі».

SH-logo-small
Мета роботи Комплексу «СВ-КЛУБ»

Здорові та щасливі люди.

Задум

Постійний професійний ріст персоналу, вдосконалення технологій, максимальне покращення комфорту і сервісу для клієнтів.

Спортивно оздоровчий комплекс «I love Fitness»Для всестороннього розвитку міці та краси Вашого тіла. Неважливо яким рівнем підготовки Ви володієте — розраховуйте на допомогу персоналу Комплексу, справжніх майтрів своєї справи!

Відвідування фітнес програм може бути разове, парне, колективне — у випадку організації заходів з тім-білдінга, які, до речі, ми також організовуємо на вищому рівні!

spa-780x585

Центр краси та здоров'я «Spa relax»Перелік послуг, які пропонує спа-салон, займає не одну сторінку. Догляд за тілом, обличчям, оздоровчо-лікувальні процедури — це оазис серед великого міста, у який Ви обов'язково повернетесь іще.

sparelax-logo-small

Диско-клуб для дорослих «Roza baR»2 в 1: диско-клуб та ресторан. Завітайте сюди разом зі своїми колегами та партнерами — неформальна обстановка зближує та знімає напругу трудового дня. «Roza baR» — чудове місце вечірнього відпочинку для дорослих!

Спа-центр із парними «Терми»Місце досконального відпочинку у 8 парних Світу, справжніх японських чанах, кімнатах сну з бубовими віниками та ароматами бергамоту. Басейни, джакузі, смачні ресторанні частування та м'які лежаки на великій території для Вашого комфорту та здоров'я!

Готель з 9 комфортними номерами класу люкс, делюкс та стандартЯкщо ваша конференція триває кілька днів або ви приїхали до нас з іншого міста, саме час забронювати номер у готелі. Після плідної праці насолодіться вечерею у нашому ресторані та ласкаво просимо до білих простирадел та м'якеньких подушок нового готелю у Хмельницькому.


За роки роботи Конференц Залів


3155

влаштованих кава-брейків

2987

спланованих ділових обідів

54

проведених міжнародних конференцій

2500

Задоволених клієнтів