Кава-брейки

У буквальному перекладі — перерва на каву. Це невелика пауза під час семінару, конференції, тренінгу або переговорів. Найчастіше триває від 20 до 40 хвилин. Лаконічне, але вишукане частування дозволяє слухачам перекусити, обсудити почуте з колегам за чашкою кави та зарядитись енергією на продовження заходу.

Кава-брейк передбачає легкі закуски, але може бути доповнена фруктами, тарталетками та канапе за бажанням клієнта. Ми знаємо про кава-брейк у Хмельницькому все! Тому з радістю доможемо Вам у його організації та складанні меню.

Ресторан Комплексу «СВ-КЛУБ» надає послугу кейтерінгу у стінах закладу, та у виїздному обслуговуванні.

Бізнес-ланч

Ви — організатор заходу з щільною програмою, а Вам ще й потрібно смачно нагодувати велику кількість людей? Довірте це нам! Ви неодмінно справите враження на своїх гостей, адже вдалоспланований обід — одна зі складових довгої та продуктивної співпраці.

Ви можете обрати готові варіанти повноцінних бізнес-обідів — з салатами, супами, гарячими стравами, чаєм або кавою та свіжим домашнім печивом. Або скласти персональне меню, у якому ми орієнтуватимемось на Ваші побажання, смаки та бюджет.

Ресторан Комплексу «СВ-КЛУБ» надає послугу кейтерінгу у стінах закладу, та у виїздному обслуговуванні.

Вечеря

Вечір — час друзів. Після плідної праці на конференції так приємно смачно вечеряти у колі колег. Це додає стосункам в колективі міцності, а вам, як організатору, повертає сили та спокій. Ми залюбки доможемо у складанні ексклюзивного меню страв та напоїв.

Ресторан Комплексу «СВ-КЛУБ» надає послугу кейтерінгу у стінах закладу, та у виїздному обслуговуванні.

Фуршет

Фуршет — послуга, яку замовляють, коли необхідно офіційно та вишукано прийняти велику кількість гостей (від 20 до сотні чи більше). У форматі фуршету часто проводять конференції, офіційні прийоми, презентації, та, нерідко, сімейні свята.

Організацію Вашого фуршету ми розпочнемо з огляду меню. Враховуються смакові вподобання, кількість осіб, бюджет. Ресторан пропонує Вам різні варіанти збалансованого меню, кожний з яких можна оригінально розширити. Так, наприклад, фуршет-меню Вашого заходу може бути представлене як у вигляді традиційних холодних закусок, так і оригінальних кулінарних рішень, куди можуть входити будь-які гарячі страви.

Фуршет від СТЕЙК ХАУС —це обов’язково вишукана подача та оформлення страв, правильний підбір посуду, грамотна розстановка столів та їх сервірування, професійне обслуговування офіціантами. Довірте нам організацію свого фуршету і Ваш захід гарантовано пройде на вищому рівні!

Ресторан СТЕЙК ХАУС надає послугу Фуршетів як у стінах свого закладу, так і у виїздному обслуговуванні.